Elma Kurdu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Doğru Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

mirhabalar efendim (:

3 posters
YazarMesaj
**Kırmızı_pabuçlu_meleK**

**Kırmızı_pabuçlu_meleK**

Güç :
mirhabalar efendim (: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mirhabalar efendim (: Right_bar_bleue

mirhabalar efendim (: Empty
MesajKonu: mirhabalar efendim (:   mirhabalar efendim (: Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 6:31 pm

herkese merhaba ben hazal 15 yaşındayım..lise 1 e geçtimm

şimdi ben diye demiyorum (: yada tamam ben diye diyorum (: anladığınız gibi şaka yapmaya çalışan ve bu konu gayret gösteren bir insan evladıyım. (arada deneme yaparım komik olmaya bilir ama siz genede gülün yada en azıından gülüyomuş gibi yapın )

ayrıyettende burcumun özelliklerini tek şey hariç(accayip temizlik hastası olmak) çook kuvvetli taşırım(başak) ayrıcaa ilerde iyi bir yazar ve oyuncu olmak idealim ama belki gazetecilik de olabilir yada reklamcılık ya işte henüz karar veremedim ama inşallah bu yıl vericem bounce eveet gördüğünüz gibi fırlamayım da ee daha ne olsun Laughing

hee birdeee her tür müzik dinlerim valla ruh halime göre değişiyo (arabesk hariççç)

ayrıca(ne kadar çok ayrıca kullanmışm ya okuyunca farkettim Laughing ) nick annemde canımmm nilayımdır belirtmeden geçemedim cherry
__GaMzE__

__GaMzE__

Güç :
mirhabalar efendim (: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mirhabalar efendim (: Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: mirhabalar efendim (:   mirhabalar efendim (: Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:16 pm

mrb hoşgeldin Very Happy
JeLiBooN
Admin
JeLiBooN

Güç :

MesajKonu: Geri: mirhabalar efendim (:   mirhabalar efendim (: Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:50 pm

merhaba conemm Smile hoşgeldinn.. (= iyi forumlar..
http://elmakurdu.eniyiforum.net

mirhabalar efendim (:
1 sayfadaki 1 sayfası